Proč HURCO?

Zákazníci si osvojují všestranné řízení a zvyšují tak svoji produktivitu

By our CNC control! Our CNC machine control, powered by WinMax CNC software, is the key to making job shops more profitable because it is designed to make small batch/high mix production efficient by reducing setup time and programming time. In fact 65 % of our customers answered in a recent survey that “The HURCO CNC Control” is what they most liked about HURCO.

Náš spoluzakladatel Gerald Roch vymyslel dialogové programová, které odstraňuje překážky s komplikovaným programováním pomocí G kódů a vrací tak moc zpět do rukou CNC obraběčů. Nicméně i firmy, které používají NC a spoléhají se na CAD/CAM softwary, zvýšili svoji produktivitu všestranným využitím HURCO CNC řízení. Tyto firmy používají NC pro složité, komplexní díly, ale používají dialog pro jednorázové programy, jednoduché 2D práce a/nebo při tvorbě přípravků.

 

Vaše výhody se stroji HURCO

  • rychlejší od skicy po hotový díl
  • nejkratší křivka zaškolení
  • nejrychlejší programování
  • snadný přehled díky dvěma obrazovkám
  • ergonomický design

Pakliže chcete být úspěšný opakovaně, HURCO má ten pravý CNC stroj, který potřebujete

Od 5osých po portálová obráběcí centra, navržena pro letecký a energetický sektor, má HURCO ten pravý CNC stroj pro Vás. Naše vlajková loď, řada strojů VMX, je tažným koněm 3osých CNC obráběcích center. Ale u frézování se nezastavujeme. Pracovali jsme pilně, abychom se ujistili, že i naše CNC soustružnická centra mohou držet krok s našimi frézovacími centry.

Řady TMX, TMM a TM obsahujíširoké spektrum CNC soustružnických center s velikostí sklíčidla až 455 mm a frézovací soustružnická centra, která razí filozofii  "hotovo v jednom" (veškeré procesy obrábění hotovy na jednom stroji). Jestli soustružíte, frézujete, děláte 2D díly nebo 3D díly, HURCO CNC obráběcí stroje, vybaveny naším vlastním řídicím systémem, Vás dovedou k tvoření třísek rychleji, než jakékoliv jiné CNC stroje. Vaše odbornost, kombinovaná s našim řídicím systémem - to je mind over metal.